Прегради

Совршено организирани. Исто и кога сте во Caddy.

Во Вашата професија, сè мора да биде под конец. Поради тоа, Caddy Ви помага со осмислен систем на прегради. На тој начин, сè што Ви е потребно секогаш ќе Ви биде при рака - од алатките, па сè до чашата со кафе.

Површини и прегради за сместување

Кабината за возачот на Caddy комби Ви нуди многу прегради и површини за сместување со различни големини. За сето она што го носите со себе во долгиот работен ден.

  • Прегради во вратите со простор за еднолитарско шише
  • Четири држачи за чаши во средишната конзола
  • Опционална преграда под седиштата
  • Отворена фиока за ракавици
  • Две отворени прегради
  • Кутија за сместување за мобилен телефон
  • Опционален пакет прегради со фиока за ракавици што се затвора, затворен капак за преградата, прегради за сместување под двете предни седишта и мрежи за багаж на работ на покривот.

Кровна галерија

Веднаш над седиштата на возачот и совозачот, се отвора кровна галерија долж целата ширина на возилото. Невидлива однадвор, таа нуди доволно простор за работните ракавици, метрото или кутијата со ручекот.

Затвори
Мени
Затвори мени

Caddy комби

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team