Опреми за приколка

Закачете, па повлечете.

Вашиот работен налог е поголем отколку товарниот волумен на Caddy Товарно? Благодарение на различните опреми за приколка, можете на едноставен и флексибилен начин да создадете место за повеќе материјал.

Фиксна спојка за приколка
Фиксната спојка за приколка е дизајнирана за оптоварување на приколка од 660 kg (без сопирачки) и до 1500 kg (со сопирачки) и е опремена со систем за стабилизирање на композицијата.

Подготовка за спојка за приколка (горна илустрација)
Контролниот уред за спојката за приколка и стручното спојување на каблите го олеснуваат дополнителното опремување со спојка за приколка.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Caddy Товарно

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team