Прегради

Совршено организирани. Исто и кога сте во Caddy.

Во Вашата професија, сè мора да биде под конец. Поради тоа, Caddy Ви помага со осмислен систем на прегради. На тој начин, сè што Ви е потребно секогаш ќе Ви биде при рака - од алатките, па сè до чашата со кафе.

Површини и прегради за сместување
Кабината за возачот на Caddy Товарно Ви нуди многу прегради и површини за сместување со различни големини. За сето она што го носите со себе во долгиот работен ден.

  • Прегради во вратите со простор за еднолитарско шише
  • Четири држачи за чаши во средишната конзола
  • Опционална преграда под седиштата
  • Отворена фиока за ракавици
  • Две отворени прегради
  • Кутија за сместување за мобилен телефон
Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Caddy Товарно

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team