Делови од кожа

Елеганција што се чувствува

Оној којшто поминува многу време во возилото, знае да ги цени малите, комфорни детали. Поради тоа, кожните контролни елементи во Caddy овозможуваат пријатно чувство на допир. Опремата од кожа опфаќа:

  • Рачка на рачната сопирачка
  • Рачка на менувачот со облога
  • може да се комбинира или со опционалниот кожен управувач или со опционалниот повеќефункциски кожен управувач
Затвори
Мени
Затвори мени
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team