За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Бескромпромисна функционалност

Crafter, Transporter T6.1, Caddy и Amarok

 

Crafter, Transporter T6.1, Caddy и Amarok

Ја совладува секоја задача

Без разлика дали станува збор за итна испорака или важен разговор со клиентите - веќе итате кон следниот термин. Секогаш покрај Вас: Caddy Товарно. Флексибилен, функционален и сестран, тој Ви помага секој ден во скоро секоја ситуација. Со неговите компактни димензии, Caddy е совршено погоден за Вашите работни налози низ градот. Благодарение на неговата пространост, тој е и вистинскиот колега за новото градилиште. За што и да го користите, Вашиот професионален настап е загарантиран

Носи сè на патот.

Пред повеќе од 70 години тој беше решението за недостатокот од транспорт. Денес Transporter Т6.1 е со повеќе перформанси од никогаш до сега. Со својата впечатлива висина на просторот за товарање, големата пространост и модерните системи за помош на возачот, тој ќе се погрижи за тоа, Вие, Вашиот тим и Вашиот материјал да пристигнете секој ден безбедно до целта.

Подготвен за големи задачи

На Crafter ништо не му е претешко. Неговите димензии се идеални за габаритни евро палети или кутии на тркала. Освен тоа, тој Ви ја олеснува работата со најдобрата можност за товарање и најдоброто прицврстување на товарот во неговата класа.

100% пикап. 100% Премиум.

Бескомпромисен на отворен терен. Темпераментен на асфалтот. Amarok го обединува сето она што го очекувате од еден ексклузивен Allrounder од Премиум класата: мажествен дизајн, робустна конструкција и огромна моќност.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team