Мени
Затвори мени

3 рати | 2 години | 0% камата Вашиот бизнис не смее да застане!

Volkswagen Crafter

 

Volkswagen Crafter

3 рати | 2 години | 0% камата Вашиот бизнис не смее да застане!

Volkswagen Caddy

 

Volkswagen Caddy

Ја совладува секоја задача.

Без разлика дали станува збор за итна испорака или важен разговор со клиентите - веќе итате кон следниот термин. Секогаш покрај Вас: Caddy Товарно. Флексибилен, функционален и сестран, тој Ви помага секој ден во скоро секоја ситуација. Со неговите компактни димензии, Caddy е совршено погоден за Вашите работни налози низ градот. Благодарение на неговата пространост, тој е и вистинскиот колега за новото градилиште. За што и да го користите, Вашиот професионален настап е загарантиран

Го движи вашиот бизнис.

Пред повеќе од 70 години тој беше решението за недостатокот од транспорт. Денес Transporter Т6.1 е со повеќе перформанси како никогаш до сега. Со својата впечатлива висина на просторот за товарање, големата пространост и модерните системи за помош на возачот, тој ќе се погрижи за тоа, Вие, Вашиот тим и Вашиот материјал да пристигнете секој ден безбедно до целта.

Подготвен за големи задачи.

На Crafter ништо не му е претешко. Неговите димензии се идеални за габаритни евро палети или кутии на тркала. Освен тоа, тој Ви ја олеснува работата со најдобрата можност за товарање и најдоброто прицврстување на товарот во неговата класа.

100% пикап. 100% Премиум.

Бескомпромисен на отворен терен. Темпераментен на асфалтот. Amarok го обединува сето она што го очекувате од еден ексклузивен Allrounder од Премиум класата: мажествен дизајн, робустна конструкција и огромна моќност.

* Промоцијата важи за ограничен број на возила, за одобрени договори за лизинг до 31 декември 2020 година.
Понудата за финансирање важи исклучиво со склучен договор за лизинг со Porsche Leasing. 
За најрелевантни информации ве молиме контактирајте го овластениот Volkswagen партнер.

Пребарајте Volkswagen партнер >

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team