Варијабилна понуда на места за седење

Варијабилна понуда на места за седење

Денес имате многу сопатници - утре уште толку багаж. Caravelle 6.1 Ви нуди најголема можна флексибилност со разновидни варијанти на седишта. Пакетите на седишта не се разликуваат само во бројот на места, туку и во видот на седиштата. Така имате избор меѓу клупи за седење со 3 и 2 места. Се разбира на располагање имате и единечни седишта. Доколку на лизгачките врати поставите единечни седишта, тие имаат "Easy Entry" функција за да можете удобно да стигнете до местата во третиот ред за седење. Но без разлика за кој пакет на седишта ќе се одлучите, Caravelle 6.1 остава уште многу простор за промена. Модуларниот систем за прицврстување прави демонтирањето, поместувањето и замената да бидат особено комфорни.

Овде изберете ја опремата која ја посакувате:

Пакет со 4 седишта

1.600 mm должина на багажниот простор1 при кратко меѓуоскино растојание, 1.967 mm  должина на багажниот простор1 при долго меѓуоскино растојание.

Пакет со 5 седишта со Easy Entry

1.600 mm должина на багажниот простор1 при кратко меѓуоскино растојание, 1.967 mm  должина на багажниот простор1 при долго меѓуоскино растојание.

Пакет со 6 седишта со Easy Entry

1.600 mm должина на багажниот простор1 при кратко меѓуоскино растојание, 1.967 mm  должина на багажниот простор1 при долго меѓуоскино растојание.

Пакет со 7 седишта

739 mm должина на багажниот простор1 при кратко меѓуоскино растојание, 1.118 mm  должина на багажниот простор1 при долго меѓуоскино растојание.

Пакет со 8 седишта со Easy Entry

739 mm должина на багажниот простор1 при кратко меѓуоскино растојание, 1.118 mm  должина на багажниот простор1 при долго меѓуоскино растојание.

Пакет со 9 седишта со Easy Entry

739 mm должина на багажниот простор1 при кратко меѓуоскино растојание, 1.118 mm  должина на багажниот простор1 при долго меѓуоскино растојание.

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Затвори
Мени
Затвори мени

Caravelle 6.1

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team