Прегради и фиоки

Повеќе од одлично

Во кабината на возачот има место за сè она, што Ви е потребно во Вашата мобилна канцеларија. Од шолји за кафе, преку склопливо метро, до најважните документи. За тоа се грижи паметен концепт за складирање со особено многу фиоки:

  • најголемата фиока за ракавици од нејзината класа
  • отворена преграда поделена во три дела, фиока за склопливо метро со место за разен прибор, како и две опционални фиоки во кровната галерија со многу простор за складирање
  • стабилни држачи за шолји и прегради во вратите за шишиња за пијалаци (1,5 l), регистратор и многу повеќе
Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Crafter Патар

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team