Trendline пакет

Компетенција на прв поглед

Crafter не само што врши добра работа. Исто така и добро изгледа. Пред сè со опционалниот Trendline пакет. Тој содржи голем број на додатоци:

 

  • Капаци на тркала со хромиран "VW" и маркантни хромирани лајсни во заштитната решетка на предниот браник
  • Хром пакет за внатрешност
  • Фарови за магла со вградена функција на светло за кривини
  • Фиока за ракавици која може да се затвори и две фиоки во кровната галерија со светла за читање
  • 4 парчиња 12-V приклучници во кабината на возачот
  • проширено придушување на внатрешни звуци, како и осветлување на скалилата
Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Crafter Патар

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team