Опреми за приколка и скалила

Влечете тежок товар. Влегувате лесно.

Транспортирање габаритен материјал. Влечење дополнителна приколка. Crafter шасија е дизајниран за тешки задачи. Тој по желба е достапен со различни подготовки за оптоварувања со приколка до 3,5 t. Освен тоа, опционалните скалила Ви го олеснуваат товарањето и растоварувањето. Погледнете ја нашата понуда:

  • Опрема за приколка со округла глава што се вади
  • Кука за влечење  

Опрема за приколка со округла глава што се вади

Опремата за приколка што се вади со округла глава е погодна за приколки и системи за носење до 3,5 t.

Кука за влечење (горна илустрација)

Куката за влечење е особено погодна за тешко оптоварување до 2 t - заедно со електронска програма за стабилизирање со стабилизирање на композицијата.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Crafter Шасија

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team