Интерфејси и приклучоци

Секаде ќе најдете приклучок

Наполнете го мобилниот телефон, лаптопот или алатките на едноставен начин, додека возите од еден на друг состанок. Во кабината на возачот на Crafter Товарно, ќе најдете USB-приклучок и бројни приклучници:

  • Опционално поле со копчиња за додатоци
  • Опционален USB-интерфејс за полнење мобилни уреди
  • Опционален уред за разговор со слободни раце за мобилни телефони со Bluetooth-врска во комбинација со сите радио уреди и навигациски уреди
  • До четири 12-волтни приклучници, како и опционална приклучница од 230 V (300 W) за полнење на батериите на алатите и лаптопите (горна илустрација)
Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Crafter Товарно

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team