Пакет Trendline

Компетентноста веднаш се забележува

Crafter не само што добро си ја врши работата. Тој и добро изгледа. Пред сè со опционалниот Trendline пакет. Тој содржи бројни дополнителни функции:

  • Средишни капаци на тркалата со хром "VW" и дистинктивни хромирани ленти во заштитната решетка на предниот браник
  • Хром пакет Ентериер
  • Фарови со интегрирана функција на светло за свртување
  • Фиока за ракавици што се затвора и две прегради во кровната галерија со светла за читање
  • 4 12-волтни приклучници во кабината на возачот
  • Дополнето придушување на внатрешните звуци, како и осветлување на скалилата
Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Crafter Товарно

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team