Кујнски шкафови со комбинација на замрзнувач

Одмор целосно според Ваш вкус

Она што ќе го подготвите сами е највкусно: Целосно опремениот кујнски блок со плински шпорет со две рингли и голема работна површина на секое место Ве поканува самостојно да готвите. Кујнскиот шкаф со практични фиоки и склопливите горни прегради со 42 l простор за сместување се грижат за тоа, секогаш да имате на дофат состојки, чинии, шолји и други кујнски прибор. А големата лизгачка врата исто така носи три предности: При готвењето можете да се инспирирате од Вашата околина, мирисите од кујната не се задржуваат, а исто така и од надвор ќе стигнете до фрижидерот со замрзнувач и 70 l капацитет за складирање. Дали оттаму ќе сакате да земете ладен пијалак, сладолед или вкусни парчиња лубеница, целосно оставаме на Вас.

Возилото до сега во Австрија сè уште не е понудено на продажба. Нема приложени усогласен протоколи за проверка односно официјални вредности на потрошувачка. Во оваа страна на моделот се опишани опремите. Не се одговара на тоа, дали кај конкретната опрема се работи за сериска или за опција со дополнителен надомест. За подетални информации за точниот обем на опремата на возилото (сериска опрема/дополнителна опрема) односно за задолжителните комбинации, Ве молиме обратете се кај дилерот на Volkswagen Комерцијални возила во кога имате доверба или искористете го нашиот конфигуратор за Volkswagen Комерцијални возила. Возилата прикажани во приказот, можат во поединечни детали да отстапуваат од моменталната австриска програма на испорака. На илустрацијата се прикажани дел од посебните опреми за дополнителна цена. Сите бруто цени се необврзувачки, неконкурентни препорачани цени вкл. 20 % ДДВ, NoVA земајќи го во предвид NoVA попустот и додатокот согласно § 6 NoVAG и трошоците за транспорт. Поради подобра читливост на текстовите го избираме или машкиот или женскиот род кај зборови што се однесуваат на лица. Тоа во никој случај не имплицира на запоставување на другиот пол. Ви благодариме на разбирањето.

Затвори
Мени
Затвори мени
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team