Пакет Trendline

Компетентноста веднаш се забележува

Crafter шасија не само што добро си ја врши работата. Тој и добро изгледа. Пред сè со опционалниот Trendline пакет. Тој содржи бројни дополнителни функции:

  • Средишни капаци на тркалата со хром "VW" и дистинктивни хромирани ленти во заштитната решетка на предниот браник
  • Хром-пакет Ентериер
  • Фарови со интегрирана функција на светло за свртување
  • Фиока за ракавици што се затвора и две прегради во кровната галерија со светла за читање
  • 4 12-волтни приклучници во кабината на возачот
  • Дополнето придушување на внатрешните звуци, како и осветлување на скалилата
Затвори
Мени
Затвори мени

Crafter Шасија

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team